Ceļojums kā kāzu muzikanti.

Par mums vienmēr saka – „Jūs tik jauni un zināt visas labās latviešu dziesmas no galvas”. Par to liels paldies mūsu muzikālajai pilsētai Smiltenei, skolotājiem un vecākiem, kuri jau no agras bērnības ir iepazīstinājuši ar pašu labāko no latviešu estrādes. Būdami jauni un atvērti cilvēki, savā repertuārā esam iekļāvuši arī skaistākās ārzemju romances un ritmiskākus skaņdarbus.

Ja pirmajai dejai noskatīta kāda īpaša dziesma un vēlaties, lai skanējums tomēr ir „dzīvs”, tad mēs palīdzēsim realizēt ikvienu sapni, ko divas sirdis vēlas piepildīt! Izdevīgi – mēs paši varam būt arī DJ, kas prot uzlikt atbilstošu fona mūziku. Mūsu solists ar akustisko ģitāru vai akordeonu var papildināt jaunā pāra sagaidīšanu un mičošanu. Nodrošinām visu sev nepieciešamo skaņu un gaismu aparatūru.

Lai arī paši nākam no skaistās Vidzemes pilsētas Smiltenes, mūsu ceļojumu laikā esam izdancinājuši cilvekus visā Latvijā. Ekspedīcijās esam iepazinuši Valmieras, Limbažu, Raunas, Vecpiebalgas, Liepājas, Lielvārdes, Apes, Amatas, Gulbenes, Burtnieku, Rūjienas, Valkas, Grobiņas, Bauskas, Iecavas, Līvānu, Priekules, Varakļānu, Alūksnes, Rīgas u.c. novadu mazo un lielo pilsētiņu burvību un jaukos cilvēkus. Mūsu autordziesmas šogad tika novērtētas kā labākās muzikālajā raidījumā „Vilciens Rīga-Valka”. Ar to mūsu darbošanās nebeidzas un šobrīd cītīgi strādājam pie debijas albuma.